![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi3Nw6HtwgngdfkpEkRLqpfK48iqhAvs9BkNmWlOJbm84dWH20PcEdfHsL_E6B4Qjco9Mk6lbtNQVBU-7YbTg4BeZAd-3RNY2h6hIOGyMsZVpCAtALXTpuBuyDQBGB_gGJg6wtbW19u2uc/s1600/atom.png)
"Η αρχή του κυματοσωματιδιακού δυϊσμού της ύλης: Όλα τα φυσικά σωματίδια έχουν και κυματική συμπεριφορά παράλληλα με τη σωματιδιακή. Είναι σωματίδια και κύματα ταυτόχρονα"
Δες, μοιάζει σαν ηλεκτρονικό παιχνίδι της δεκαετίας του 80:
Ένα blog για τη Φυσική - Γεωργάκης Κωνσταντίνος
"Η αρχή του κυματοσωματιδιακού δυϊσμού της ύλης: Όλα τα φυσικά σωματίδια έχουν και κυματική συμπεριφορά παράλληλα με τη σωματιδιακή. Είναι σωματίδια και κύματα ταυτόχρονα"
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου